Koučink pro Tvou mysl i duši

🍷 Já a můj příběh…🧠 Jak pracuji…🪬 Proč koučink…⚙️ Moje metody…🎁 Jak to funguje…

Můj příběh osobního kouče

Já a můj příběh

Můj příběh a cesta ke koučinku

Asi na tomto místě budeš čekat spoustu slov o sebehodnotě, sebelásce či uzemňování. Bohužel jsem necestovala na Bali, nestudovala jsem u zahraničních velmistrů, neobjímám stromy a dokonce ani nedělám žádné rituály při úplňku. Mnohem raději se od srdce směji u kusu dobrého koláče, poslouchám muziku co nejvíc nahlas to jde a u toho divoce tancuji a nade vše miluji kávu a suché červeného víno.

Můj příběh a cesta ke koučinku

Přesto je spiritualita nedílnou součástí mého života už od dětství a sebelásku skutečně považuji za největší hodnotu, kterou si jako lidská bytost můžeme dát. V raketovém období dospívání jsem se od spirituality poněkud odklonila a jako každý z nás s menšími či většími úspěchy hledala samu sebe. Kolem 20. roku začaly na povrch vylézat moje negativní nastavení a bloky, které mě limitovaly v mnoha aspektech mého života a zapříčinily řadu fuck-upů, které mě na druhou stranu hezky poučily.

V tu chvíli jsem se ke spiritualitě a osobnímu rozvoji vrátila. Cítila jsem, že jsem uvnitř rozpolcená a že potřebuji změnu. Prošla jsem mnoha terapiemi jako klient, ale také vzdělávacími kurzy, které mě vedly k tomu převzít odpovědnost za vlastní život i s aspekty, které se mi úplně nelíbily (kurzy aromaterapie, kranio-sakrální terapie a koučinku). Když jsem si otočila role a z klienta se dostala do role mentora, pochopila jsem jednu důležitou věc:

Ohlížení do minulosti a věčné foukání našich bebíček nemá pro kvalitu našeho života a štěstí žádný význam. Život žijeme teď. Každou sekundu… teď máš šanci začít jinak…

Jak pracuji jako osobní kouč

Jak pracuji…

Jak pracuji s technikami koučinkuV rámci koučinku využívám principy kognitivně-behaviorální terapie, která se zaměřuje na práci s naší myslí a jejím nastavením. Na naší životní cestě se stane řada věcí, které v nás zůstanou, hnijí a brzdí nás v rozletu. I když se v rámci svého přístupu snažím soustředit na přítomnost a dívám se na to, jak naše současné nastavení formuje naše budoucí já a náš budoucí život, někdy je prostě třeba podívat se zpět a vyrovnat se s vlastní minulostí, abychom ji konečně mohli dát sbohem a přivítat své nové já. Odstranit negativní zážitky, které nás hluboce poznamenaly, a to pomocí velmi účinného nástroje na principu vizualizace. 

Jak pracuji s technikami koučinku

Na život se dívám očima zvídavého dítěte, ráda poslouchám příběhy ostatních a poznávám život z jejich perspektivy. Životní změna je totiž velmi často pouze o změně naší perspektivy, resp. pohledu, jak se na něj díváme. Když jsem dostudovala doktorát, pochopila jsem, že od života potřebuji víc, než mě naučily ty roky studia na škole. Potřebuji ho žít naplno, ale s vnitřním klidem. A to si člověk musí umět dát sobě sám. Žádný titul, žádné postavení, žádné materiální věci šťastný život nevykouzlí. Osobní rozvoj rozhodně není jednoduchá cesta, protože se na ní musíme zcela upřímným pohledem podívat sami na sebe a do svého nitra. Není to jednorázový proces, ale každodenní hledání toho, co naše duše potřebuje. Vždycky ale budu tvrdit, že to stojí za to. Protože každý krůček kupředu se počítá. Nakonec jde hlavně o to, mít trochu víc u prd*le a brát život víc z nadhledu.

S čím Ti mohu pomoci

 • Cítíš, že se potřebuješ ve svém životě posunout?
 • Chceš od života víc, než teď máš?
 • Máš velké sny, ale nevíš, jak začít, nebo Ti v nich brání negativní přesvědčení?
 • Bojuješ se sebeláskou či nízkým sebevědomím?
 • Trápí Tě jakékoliv vztahové potíže?
 • Nevíš si rady, jak zvládat stresové situace?
 • Potřebuješ zdolat strach a vnitřní pochybnosti?
 • Nebo Tě prostě jenom zajímá osobní rozvoj?

Moje kvalifikace

 • Mindset Coach (Mindset Academy)
 • Kraniosakrální terapie (Eduspa College)
 • Praktická aromaterapie (Nobilis Tilia)

Pojď na tom zapracovat se mnou...

Proč koučink mysli a duše

Proč koučink mysli a duše?

Proč využít techniky koučinkuMysl je alfa a omega celého našeho života. Ne nadarmo se říká, že mysl je dobrý sluha, ale zlý pán. Bohužel jen málo lidí má mysl plně pod kontrolou a využívá ji ve svůj prospěch. Naopak, většinou máme v hlavě malého diktátora a soudce, který neustále hodnotí a kritizuje cokoliv, co uděláme nebo dokonce neuděláme. Naše vlastní mysl nás trýzní, vytváří si nejrůznější předsudky, pravidla a přesvědčení, která negativně ovlivňují náš každodenní osobní i pracovní život. Jaké myšlenky zaplňují Tvoji mysl? Jaké emoce v Tobě tyto myšlenky vyvolávají a jaký mají vliv na Tvé prožitky a na Tvé chování? Mysl je mnohem důležitější, než si možná myslíš. Cestou není boj, ale přijetí a zejména pochopení, kdo to k nám neustále promlouvá. To je základní kámen úspěšné práce s myslí a já Tě budu na této cestě doprovázet a pomáhat Ti najít odpovědi na klíčové otázky.

Proč využít techniky koučinku

Sama moc dobře vím, jak hluboké šrámy mohou některé zážitky zanechat na naší křehké duši. Ať se snažíme sebevíc, tyto prožitky se nám projektují v mnoha oblastech našeho života a značně nás limitují. Racionalizace v tomto případě často selhává… proto je třeba trošku odlišného a hlavně hlubšího přístupu, který pronikne do správných vrstev Tvého já. Vždy je ale důležité být vůči sobě laskavý a pečovat o svou duši jako rodič o své dítě.

Rovnováha mezi stavem mysli a duše je pro mě tedy zárukou šťastného a naplněného života.

Jaké metody kručinku využívám

Jaké metody využívám?

Kognitivně-behaviorální terapie

Kognitivně-behaviorální přístup vychází z předpokladu, že kognice zásadně ovlivňuje naše chování a naopak. Pod pojmem kognice si můžeš představit např. naše emoce a pocity, které v určitých chvílích cítíme; naše myšlenky a způsoby jak interpretujeme události v životě; jak vnímáme sami sebe a naše schopnosti; jak uvažujeme o problémech v našem životě nebo jak vnímáme chování lidí kolem nás.

Zjednodušeně řešeno naše myšlenky mají zásadní vliv na to, jak se cítíme. Emoce a pocity, které cítíme, pak ovlivňují naše chování a naše rozhodovací procesy. Naše chování má vliv na naše výsledky a na naše okolí. Jedná se o uzavřenou smyčku, ze které může být složité vystoupit. Proto pokud chceme změnit naše chování a dosáhnou v životě lepších výsledků, je nezbytně nutné v první řadě změnit způsob myšlení.

Koučovací otázky

Pomocí kladení otázek odhalíme nefunkční/negativní vzorce, předpoklady a přesvědčení, které Tě limitují. Případně stanovíme klíčové téma či cíl, na kterém chceš zapracovat a budeme hodnotit průběh našich sezení. 

Programování mysli

Po odhalení klíčových témat a limitujících přesvědčení společně tyto vzorce odstraníme a nahradíme je novými a především prospěšnějšími vzorci.

Vizualizace

Náš mozek neumí rozeznat mezi realitou a „pouhou“ představou, proto je vizualizace velmi všestranným a efektivním nástrojem. Pomocí vizualizace můžeme zpracovat negativní zážitky z minulosti, stejně jako se připravit na nadcházející pro nás stresující události.

Práce s vnitřním dítětem

Drtivá většina z našich bloků a traumat pochází z dětských let. Každý z nás si v sobě po celý život nese své vnitřní dítě, a proto je třeba stát se mu tím nejlepším rodičem, naslouchat mu a pokusit se napravit šrámy, které mu zůstaly na duši.

Jak koučink funguje

Jak to funguje?

Chci, aby moje služby byly flexibilní a dostupné všem, které osloví. Proto se budeme scházet online prostřednictvím video hovorů. Osobní rozvoj a vyřešení mnohaletých neprospěšných vzorců chce svůj čas a rozhodně nelze vše zvládnout během jednoho či dvou sezení. Nabízím Ti proto měsíční či tříměsíční spolupráci.

Úvodní bezplatná konzultace

zdarma
(30 minut)
 

Domluvit

 • konzultace probíhá po předchozí domluvě - klikni na Domluvit a napiš mi email...
 • ujasníme si, jak bude naše spolupráce vypadat a zdali jsou mé služby ty pravé právě pro Tebe
 • domluvíme se, zda navážeme spolupráci či nikoliv
 • v rámcí úvodní konzultace nejsou poskytovány žádné konkrétní rady

Měsíční spolupráce koučinku

4.800 Kč
(1.200 Kč za jedno sezení)
 

Objednat

 • hodinové sezení jednou týdně – dohromady 4 hodiny koučinku
 • zmapujeme současnou situaci a stanovíme Tvůj hlavní cíl, sen, vysněnou realitu
 • najdeme dominantní negativní přesvědčení a vzorce, které Ti brání v rozkvětu
 • provedeme konkrétní kroky na Tvé nové životní cestě

Tříměsíční spolupráce koučinku

12.000 Kč
(1.200 Kč za jedno sezení
+ dvě sezení zdarma)

Objednat

 • hodinové sezení jednou týdně – dohromady 12 hodin koučinku
 • individuální přístup – možnost konzultace i mimo domluvená sezení
 • intenzivnější práce umožňující jít více do hloubky Tvého nitra
 • zmapujeme současnou situaci a stanovíme Tvůj hlavní cíl, sen, vysněnou realitu
 • najdeme dominantní negativní přesvědčení a vzorce, které Ti brání v rozkvětu
 • provedeme konkrétní kroky na Tvé nové životní cestě
 • zhodnotíme výsledky naší spolupráce a najdeme způsob, jak dosažené výsledky dlouhodobě udržet

Pro všechny balíčky platí, že pokud nebude sezení zrušeno 24 hodin před jeho konáním, peníze za toto sezení propadají.

Máš zájem o některý z balíčků?

 Klikni na Objednat u vybraného balíčku a zakup balíček přes e-shop, nebo mi napiš na info@spiritme.cz. Já se Ti co nejdříve ozvu, abychom si domluvili termín.

Buďte v obraze s našimi newslettery...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se